Arena Skövde

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
18110300 sö 18/11 08:00 sö 18/11 Åk 6 Grp C Billingsdal...Billingsdal 6 - 6 Käpplundaskolan Biffarna    
18110301 sö 18/11 08:15 sö 18/11 Åk 4 Grp A Käpplundaskolan STAR M4 Norrmalmsskolan Kungarna    
18110302 sö 18/11 08:30 sö 18/11 Åk 4 Grp A Svärtagårdsskolan Svt4 Käpplundaskolan #1    
18110303 sö 18/11 08:45 sö 18/11 Åk 6 Grp D Norrmalmsskolan Noobs 3 - 1 Sventorps skola åk 6:1    
18110304 sö 18/11 09:00 sö 18/11 Åk 5 Grp A Heneskolan IF Timmersdala...me Fighters    
18110305 sö 18/11 09:15 sö 18/11 Åk 4 Grp A Billingsskolan Fireball Lundenskolan Stars    
18110306 sö 18/11 09:30 sö 18/11 Åk 6 Grp D Käpplundask...us Åk6 KORF 4 - 6 Sventorps skola åk 6:1    
18110307 sö 18/11 09:45 sö 18/11 Åk 6 Grp E Frösve skola 6b 2 - 1 Eriksdalssk... Majz med z    
18110308 sö 18/11 10:00 sö 18/11 Åk 4 Grp A Käpplundask...nus 4 Lag 1 Raoul Walle...skolan RWS4    
18110309 sö 18/11 10:15 sö 18/11 Åk 4 Grp A Lundenskolan Uti bôgda Billingssko...Abibas gang    
18110310 sö 18/11 10:30 sö 18/11 Åk 6 Slutspel A 1/4 Final Käpplundaskolan Biffarna 8 - 7 Raoul Walle...ko Da Disko    
18110311 sö 18/11 10:45 sö 18/11 Åk 5 Grp A Raoul Walle... pipsvängen Svärtagårds...am Fighters    
18110312 sö 18/11 11:00 sö 18/11 Åk 6 Slutspel A 1/4 Final Värings sko... goda laget 5 - 6 Svärtagårds...an Mackorna    
18110313 sö 18/11 11:15 sö 18/11 Åk 4 Grp A Svärtagårdsskolan Svt4 Billingssko...Adidas Kidz    
18110314 sö 18/11 11:30 sö 18/11 Åk 5 Grp A Eriksdalssk...ka tomtarna Timmersdala...me Fighters    
18110315 sö 18/11 11:45 sö 18/11 Åk 5 Grp A Montessori Skövde åk 5 Svärtagårds...am Fighters    
18110316 sö 18/11 12:00 sö 18/11 Åk 4 Grp A Käpplundaskolan Noob's Svärtagårdsskolan Svt4    
18110317 sö 18/11 12:15 sö 18/11 Åk 5 Grp A Käpplundask...opeia Stars Heneskolan IF    
18110318 sö 18/11 12:30 sö 18/11 Åk 5 Grp A Montessori Skövde åk 5 Lundenskolan    
18110319 sö 18/11 12:45 sö 18/11 Åk 6 Slutspel A Final Billingsdal...jötorpasjön 5 - 8 Käpplundask...likoptrarna    
18110320 sö 18/11 13:00 sö 18/11 Åk 1 Grp A Frösve skola 1a Svärtagårds...1A Svanarna    
18110321 sö 18/11 13:15 sö 18/11 Åk 2 Grp A Värsås skola Zombielaget Billingssko...s hjältar 2    
18110322 sö 18/11 13:30 sö 18/11 Åk 1 Grp A Trädgårdsst...ola kanoner Svärtagårdsskolan 1B    
18110323 sö 18/11 13:45 sö 18/11 Åk 1 Grp A Svärtagårds...1A Svanarna Norrmalmssk...erblixtarna    
18110324 sö 18/11 14:00 sö 18/11 Åk 2 Grp A Billingsdal...nas hjältar Timmersdala...ITEKUNGARNA    
18110325 sö 18/11 14:15 sö 18/11 Åk 1 Grp A Lundenskolan Dynamiterna Billingssko...Smaragden 1    
18110326 sö 18/11 14:30 sö 18/11 Åk 2 Grp A Rydskolan G...pelarna 2 A Heneskolan Guldklubborna    
18110327 sö 18/11 14:45 sö 18/11 Åk 2 Grp A Timmersdala...ITEKUNGARNA Käpplundask... P2 A-LAGET    
18110328 sö 18/11 15:00 sö 18/11 Åk 1 Grp A Frösve skola 1b Trädgårdsst...ola kanoner    
18110329 sö 18/11 15:15 sö 18/11 Åk 3 Grp A Heneskolan hjältar Billingsdal...andylirarna    
18110330 sö 18/11 15:30 sö 18/11 Åk 2 Grp A Raoul Walle... RWS United Billingssko...nge Kings B    
18110331 sö 18/11 15:45 sö 18/11 Åk 1 Grp A Billingsdal...n Blixtarna Trädgårdsst...ola kanoner    
18110332 sö 18/11 16:00 sö 18/11 Åk 2 Grp A Billingssko...s hjältar 1 Raoul Walle...Blixtarna 2    
18110333 sö 18/11 16:15 sö 18/11 Åk 3 Grp A Värsås skola Körvarna Heneskolan hjältar    
18110334 sö 18/11 16:30 sö 18/11 Åk 2 Grp A Lundenskolan Höga klubbor Billingsdal...nas hjältar    
18110335 sö 18/11 16:45 sö 18/11 Åk 2 Grp A Billingsdal... Bandy Yolo Trädgårdsst...ola Dragons    
18110336 sö 18/11 17:00 sö 18/11 Åk 3 Grp A Gustav Dahlenskolan 3B Käpplundask...ggs Bombare    
18110337 sö 18/11 17:15 sö 18/11 Åk 2 Grp A Timmersdala...ITEKUNGARNA Billingssko...s Hjältar 3    
18110338 sö 18/11 17:30 sö 18/11 Åk 2 Grp A Billingssko...s hjältar 2 Billingsdal... Bandy Yolo    
18110339 sö 18/11 17:45 sö 18/11 Åk 3 Grp A Billingsdal...Nabbarna 3A Värings skola stjärnor    
18110340 sö 18/11 18:00 sö 18/11 Åk 2 Grp A Svärtagårds...från Svärta Billingssko...s hjältar 1    
18110341 sö 18/11 18:15 sö 18/11 Åk 3 Grp A Rydskolan 3...gaKrossarna Raoul Walle...bergarna 3B    
18110342 sö 18/11 18:30 sö 18/11 Åk 3 Grp A Timmersdala...e champions Käpplundask...ggs Bombare    
18110343 sö 18/11 18:45 sö 18/11 Åk 2 Grp A Billingssko...nge Kings B Heneskolan Guldklubborna    
http://www.gustafebil.se/ http://www.falkopingsmejeri.se https://www.skovdebostader.se/ http://www.vastgotaror.se/ https://burgerking.se/ www.scandichotels.se/Sverige/Skövde https://www.teamsportia.se/ http://www.radhuscafeet.se/ http://stellaslekland.se/ https://www.balthazar.nu/ http://www.tenlanes.se/ https://www.sdr.se/ https://www.volvogroup.com/