Arena Skövde

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
18110500 sö 18/11 08:00 sö 18/11 Åk 6 Grp D Sventorps skola åk 6:1 3 - 3 Eriksdalssk...bästa laget    
18110501 sö 18/11 08:15 sö 18/11 Åk 6 Grp A Rydskolan T...na och Liam 0 - 20 Värings sko... goda laget    
18110502 sö 18/11 08:30 sö 18/11 Åk 4 Grp A Billingsskolan Fireball Käpplundaskolan Noob's    
18110503 sö 18/11 08:45 sö 18/11 Åk 6 Grp C Rydskolan Kämparna 6 C 1 - 7 Billingsdal...Billingsdal    
18110504 sö 18/11 09:00 sö 18/11 Åk 6 Grp A Sventorps skola åk 6:2 4 - 4 Rydskolan T...na och Liam    
18110505 sö 18/11 09:15 sö 18/11 Åk 4 Grp A Käpplundask...nus 4 Lag 2 Billingsdal...ork Rangers    
18110506 sö 18/11 09:30 sö 18/11 Åk 6 Grp B Lundenskola... Nighthawks 2 - 10 Svärtagårds...an Mackorna    
18110507 sö 18/11 09:45 sö 18/11 Åk 6 Grp A Rydskolan T...na och Liam 0 - 12 Raoul Walle...ko Da Disko    
18110508 sö 18/11 10:00 sö 18/11 Åk 5 Grp A Lundenskolan Norrmalmssk... Målsökarna    
18110509 sö 18/11 10:15 sö 18/11 Åk 6 Slutspel A 1/8 Final Svärtagårds...an Mackorna 7 - 0 Billingsdal...Billingsdal    
18110510 sö 18/11 10:30 sö 18/11 Åk 6 Slutspel A 1/4 Final Norrmalmsskolan Noobs 4 - 5 Billingsdal...jötorpasjön    
18110511 sö 18/11 10:45 sö 18/11 Åk 5 Grp A Lundenskolan Raoul Walle...n Rws Skirt    
18110512 sö 18/11 11:00 sö 18/11 Åk 4 Grp A Käpplundaskolan Noob's Billingsdal...ork Rangers    
18110513 sö 18/11 11:15 sö 18/11 Åk 4 Grp A Lundenskolan Stars Käpplundask...nus 4 Lag 2    
18110514 sö 18/11 11:30 sö 18/11 Åk 5 Grp A Käpplundask...opeia Stars Sventorps S...elstörparna    
18110515 sö 18/11 11:45 sö 18/11 Åk 6 Slutspel A Semifinal Svärtagårds...an Mackorna 3 - 6 Billingsdal...jötorpasjön    
18110516 sö 18/11 12:00 sö 18/11 Åk 4 Grp A Billingsdal...ork Rangers Billingsskolan Fireball    
18110517 sö 18/11 12:15 sö 18/11 Åk 5 Grp A Gustav Dale...lan Kingzzz Eriksdalssk...ka tomtarna    
18110518 sö 18/11 12:30 sö 18/11 Åk 5 Grp A Svärtagårds...am Fighters Värings skola Åk 5    
18110519 sö 18/11 12:45 sö 18/11 Åk 1 Grp A Billingsdal...n Blixtarna Norrmalmsskolan vargarna    
18110520 sö 18/11 13:00 sö 18/11 Åk 2 Grp A Frösve skol...sves kingar Käpplundask...EGASUS STAR    
18110521 sö 18/11 13:15 sö 18/11 Åk 2 Grp A Trädgårdsst...kola Vipers Norrmalmsskolan Supertvåa    
18110522 sö 18/11 13:30 sö 18/11 Åk 2 Grp A Sventorps Skola Lirare Billingssko...s Hjältar 3    
18110523 sö 18/11 13:45 sö 18/11 Åk 2 Grp A Käpplundask... P2 A-LAGET Heneskolan Guldklubborna    
18110524 sö 18/11 14:00 sö 18/11 Åk 2 Grp A Billingssko...nge Kings B Montessori Skövde åk 2    
18110525 sö 18/11 14:15 sö 18/11 Åk 2 Grp A Värsås skola Zombielaget Käpplundask...ns stjärnor    
18110526 sö 18/11 14:30 sö 18/11 Åk 2 Grp A Norrmalmsskolan Supertvåa Frösve skol...sves kingar    
18110527 sö 18/11 14:45 sö 18/11 Åk 3 Grp A Käpplundask...ggs Bombare Norrmalmssk...otståndarna    
18110528 sö 18/11 15:00 sö 18/11 Åk 3 Grp A Lundenskola...ögda Rock 1 Heneskolan ...enekillarna    
18110529 sö 18/11 15:15 sö 18/11 Åk 3 Grp A Gustav Dalenskolan 3A Montessori ...g vet inte!    
18110530 sö 18/11 15:30 sö 18/11 Åk 2 Grp A Lundenskolan Spelmästarna Billingsdal...amanter Gul    
18110531 sö 18/11 15:45 sö 18/11 Åk 2 Grp A Käpplundask...EGASUS STAR Svärtagårds...från Svärta    
18110532 sö 18/11 16:00 sö 18/11 Åk 3 Grp A Lundenskola...ögda Rock 1 Billingssko...oll på boll    
18110533 sö 18/11 16:15 sö 18/11 Åk 3 Grp A Montessori ...g vet inte! Käpplundask...kas Bombare    
18110534 sö 18/11 16:30 sö 18/11 Åk 3 Grp A Lundenskola...ögda Rock 2 Sventorps s...ndystjärnor    
18110535 sö 18/11 16:45 sö 18/11 Åk 2 Grp A Montessori Skövde åk 2 Rydskolan G...pelarna 2 A    
18110536 sö 18/11 17:00 sö 18/11 Åk 2 Grp A Billingssko...s hjältar 1 Trädgårdsst...kola Vipers    
18110537 sö 18/11 17:15 sö 18/11 Åk 3 Grp A Montessori ...g vet inte! Rydskolan 3...gaKrossarna    
18110538 sö 18/11 17:30 sö 18/11 Åk 3 Grp A Raoul Walle... RWS Queens Billingssko...oll på boll    
18110539 sö 18/11 17:45 sö 18/11 Åk 2 Grp A Käpplundask... P2 A-LAGET Billingsdal...nas hjältar    
18110540 sö 18/11 18:00 sö 18/11 Åk 2 Grp A Rydskolan G...pelarna 2 A Värsås skola Zombielaget    
18110541 sö 18/11 18:15 sö 18/11 Åk 2 Grp A Billingssko...s hjältar 2 Trädgårdsst...ola Dragons    
18110542 sö 18/11 18:30 sö 18/11 Åk 3 Grp A Lundenskola...ögda Rock 1 Billingsdal...Nabbarna 3A    
18110543 sö 18/11 18:45 sö 18/11 Åk 2 Grp A Montessori Skövde åk 2 Raoul Walle... RWS United    
http://www.gustafebil.se/ http://www.falkopingsmejeri.se https://www.skovdebostader.se/ http://www.vastgotaror.se/ https://burgerking.se/ www.scandichotels.se/Sverige/Skövde https://www.teamsportia.se/ http://www.radhuscafeet.se/ http://stellaslekland.se/ https://www.balthazar.nu/ http://www.tenlanes.se/ https://www.sdr.se/ https://www.volvogroup.com/