Arena Skövde

  Matchnr Tid Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
18110600 sö 18/11 08:00 sö 18/11 Åk 6 Grp D Käpplundask...us Åk6 KORF 4 - 7 Norrmalmsskolan Noobs    
18110601 sö 18/11 08:15 sö 18/11 Åk 4 Grp A Billingsdal...n The Kings Lundenskolan Uti bôgda    
18110602 sö 18/11 08:30 sö 18/11 Åk 4 Grp A Billingssko...Adidas Kidz Heneskolan Opalen 4R    
18110603 sö 18/11 08:45 sö 18/11 Åk 6 Grp D Eriksdalssk...bästa laget 1 - 4 Käpplundask...us Åk6 KORF    
18110604 sö 18/11 09:00 sö 18/11 Åk 5 Grp A Käpplundask...opeia Stars Eriksdalssk...ka tomtarna    
18110605 sö 18/11 09:15 sö 18/11 Åk 4 Grp A Billingssko...Abibas gang Käpplundaskolan STAR M4    
18110606 sö 18/11 09:30 sö 18/11 Åk 6 Grp B Heneskolan ...eknikerna 7 6 - 8 Norrmalmsskolan HUMLAN    
18110607 sö 18/11 09:45 sö 18/11 Åk 6 Grp E Käpplundask...likoptrarna 3 - 9 Billingsdal...jötorpasjön    
18110608 sö 18/11 10:00 sö 18/11 Åk 4 Grp A Norrmalmsskolan Kungarna Sventorps S...Bandypôjkar    
18110609 sö 18/11 10:15 sö 18/11 Åk 4 Grp A Käpplundask...nus 4 Lag 2 Billingsskolan Fireball    
18110610 sö 18/11 10:30 sö 18/11 Åk 6 Slutspel A 1/8 Final Sventorps skola åk 6:1 2 - 7 Käpplundask...likoptrarna    
18110611 sö 18/11 10:45 sö 18/11 Åk 5 Grp A Käpplundaskolan Orion 5 2 Montessori Skövde åk 5    
18110612 sö 18/11 11:00 sö 18/11 Åk 4 Grp A Käpplundask...nus 4 Lag 1 Billingsdal...n The Kings    
18110613 sö 18/11 11:15 sö 18/11 Åk 6 Slutspel A 1/4 Final Norrmalmsskolan HUMLAN 3 - 12 Käpplundask...likoptrarna    
18110614 sö 18/11 11:30 sö 18/11 Åk 5 Grp A Gustav Dale...lan Kingzzz Billingsskolan IB Yes!    
18110615 sö 18/11 11:45 sö 18/11 Åk 4 Grp A Värings sko...s Dreamteam Raoul Walle...skolan RWS4    
18110616 sö 18/11 12:00 sö 18/11 Åk 6 Slutspel A Semifinal Käpplundask...likoptrarna 6 - 4 Käpplundaskolan Biffarna    
18110617 sö 18/11 12:15 sö 18/11 Åk 5 Grp A Sventorps S...elstörparna Timmersdala...me Fighters    
18110618 sö 18/11 12:30 sö 18/11 Åk 5 Grp A Käpplundaskolan Orion 5 2 Raoul Walle... pipsvängen    
18110619 sö 18/11 12:45 sö 18/11 Åk 1 Grp A Svärtagårdsskolan 1B Raoul Walle...egendarerna    
18110620 sö 18/11 13:00 sö 18/11 Åk 2 Grp A Billingsdal...anter Svart Frösve Skola Frösveligan    
18110621 sö 18/11 13:15 sö 18/11 Åk 2 Grp A Värings skola busungar Raoul Walle...Blixtarna 2    
18110622 sö 18/11 13:30 sö 18/11 Åk 2 Grp A Käpplundask...ns stjärnor Billingsdal... Bandy Yolo    
18110623 sö 18/11 13:45 sö 18/11 Åk 2 Grp A Käpplundask...EGASUS STAR Frösve Skola Frösveligan    
18110624 sö 18/11 14:00 sö 18/11 Åk 2 Grp A Trädgårdsst...ola Dragons Raoul Walle...Blixtarna 1    
18110625 sö 18/11 14:15 sö 18/11 Åk 2 Grp A Trädgårdsst...kola Vipers Svärtagårds...från Svärta    
18110626 sö 18/11 14:30 sö 18/11 Åk 2 Grp A Billingssko...s hjältar 1 Värings skola busungar    
18110627 sö 18/11 14:45 sö 18/11 Åk 3 Grp A Lundenskola...a i pyjamas Timmersdala...e champions    
18110628 sö 18/11 15:00 sö 18/11 Åk 1 Grp A Lundenskolan Dynamiterna Heneskolan ...Guldklubban    
18110629 sö 18/11 15:15 sö 18/11 Åk 3 Grp A Eriksdalssk...andylirarna Sventorps s...ndystjärnor    
18110630 sö 18/11 15:30 sö 18/11 Åk 2 Grp A Käpplundask... Cassiopeja Billingssko...nge Kings A    
18110631 sö 18/11 15:45 sö 18/11 Åk 2 Grp A Trädgårdsst...kola Vipers Billingsdal...anter Svart    
18110632 sö 18/11 16:00 sö 18/11 Åk 2 Grp A Käpplundask...ns stjärnor Billingssko...s hjältar 2    
18110633 sö 18/11 16:15 sö 18/11 Åk 3 Grp A Raoul Walle...bergarna 3B Billingsdal...andylirarna    
18110634 sö 18/11 16:30 sö 18/11 Åk 2 Grp A Käpplundask... Cassiopeja Billingsdal...amanter Gul    
18110635 sö 18/11 16:45 sö 18/11 Åk 2 Grp A Sventorps Skola Lirare Käpplundask... P2 A-LAGET    
18110636 sö 18/11 17:00 sö 18/11 Åk 2 Grp A Värings skola busungar Frösve skol...sves kingar    
18110637 sö 18/11 17:15 sö 18/11 Åk 2 Grp A Billingsdal...amanter Gul Värsås skola Zombielaget    
18110638 sö 18/11 17:30 sö 18/11 Åk 3 Grp A Svärtagårds...an Kämparna Lundenskola...a i pyjamas    
18110639 sö 18/11 17:45 sö 18/11 Åk 3 Grp A Timmersdala...e champions Heneskolan ...enekillarna    
18110640 sö 18/11 18:00 sö 18/11 Åk 2 Grp A Norrmalmsskolan Supertvåa Timmersdala...ITEKUNGARNA    
18110641 sö 18/11 18:15 sö 18/11 Åk 3 Grp A Lundenskola...a i pyjamas Gustav Dahlenskolan 3B    
18110642 sö 18/11 18:30 sö 18/11 Åk 3 Grp A Heneskolan ...enekillarna Raoul Walle... RWS Queens    
18110643 sö 18/11 18:45 sö 18/11 Åk 2 Grp A Billingsdal...nas hjältar Norrmalmssk...Sjöhästarna    
http://www.gustafebil.se/ http://www.falkopingsmejeri.se https://www.skovdebostader.se/ http://www.vastgotaror.se/ https://burgerking.se/ www.scandichotels.se/Sverige/Skövde https://www.teamsportia.se/ http://www.radhuscafeet.se/ http://stellaslekland.se/ https://www.balthazar.nu/ http://www.tenlanes.se/ https://www.sdr.se/ https://www.volvogroup.com/