Åk 4

Alla lagen i Åk 4



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
17110428 sö 17/11 15:30 sö 17/11 Arena Skövde 1 Volvo Åk 4 Grp A Heneskolan 2 Kôrvbröden RWS 4R 1    
17110127 sö 17/11 15:30 sö 17/11 Arena Skövde 2 Svensk Direktreklam Åk 4 Grp A Svärtagårdsskolan Heneskolan 1 Kôrvarna    
17110228 sö 17/11 15:30 sö 17/11 Arena Skövde 3 Västgöta Rör Åk 4 Grp A Billingskol...e Best Four Värsås skola Liverpool    
17110528 sö 17/11 15:45 sö 17/11 Arena Skövde 5 Team Sportia Åk 4 Grp A Igelstorps superstars Billingsdal...ndyproffsen    
17110627 sö 17/11 15:45 sö 17/11 Arena Skövde 6 Skövde Innebandyförening Sibben Åk 4 Grp A Lundenskolan PAJAS 2.0 Billingsdalsskolan    
17110129 sö 17/11 16:00 sö 17/11 Arena Skövde 2 Svensk Direktreklam Åk 4 Grp A Billingskol...disbollarna Lundenskola...ndybollarna    
17110329 sö 17/11 16:00 sö 17/11 Arena Skövde 4 Skövde Bostäder Åk 4 Grp A Heneskolan RWS 4W    
17110529 sö 17/11 16:00 sö 17/11 Arena Skövde 5 Team Sportia Åk 4 Grp A Montesorriskolan Käpplundask... Saturnus 4    
17110628 sö 17/11 16:00 sö 17/11 Arena Skövde 6 Skövde Innebandyförening Sibben Åk 4 Grp A Eriksdalsko...tombomberna RWS 4R 2    
17110231 sö 17/11 16:15 sö 17/11 Arena Skövde 3 Västgöta Rör Åk 4 Grp A Heneskolan 2 Kôrvbröden Billingskol...e Best Four    
17110530 sö 17/11 16:15 sö 17/11 Arena Skövde 5 Team Sportia Åk 4 Grp A Igelstorps superstars Svärtagårdsskolan    
17110432 sö 17/11 16:30 sö 17/11 Arena Skövde 1 Volvo Åk 4 Grp A Billingsdalsskolan Billingskol...disbollarna    
17110131 sö 17/11 16:30 sö 17/11 Arena Skövde 2 Svensk Direktreklam Åk 4 Grp A Eriksdalsko...tombomberna Lundenskolan PAJAS 2.0    
17110232 sö 17/11 16:30 sö 17/11 Arena Skövde 3 Västgöta Rör Åk 4 Grp A RWS 4W Värsås skola Liverpool    
17110331 sö 17/11 16:30 sö 17/11 Arena Skövde 4 Skövde Bostäder Åk 4 Grp A Heneskolan 1 Kôrvarna Käpplundask... Saturnus 4    
17110531 sö 17/11 16:30 sö 17/11 Arena Skövde 5 Team Sportia Åk 4 Grp A RWS 4R 1 Heneskolan    
17110630 sö 17/11 16:30 sö 17/11 Arena Skövde 6 Skövde Innebandyförening Sibben Åk 4 Grp A Montesorriskolan RWS 4R 2    
17110132 sö 17/11 16:45 sö 17/11 Arena Skövde 2 Svensk Direktreklam Åk 4 Grp A Billingsdal...ndyproffsen Lundenskola...ndybollarna    
17110133 sö 17/11 17:00 sö 17/11 Arena Skövde 2 Svensk Direktreklam Åk 4 Grp A Heneskolan 1 Kôrvarna Lundenskolan PAJAS 2.0    
17110333 sö 17/11 17:00 sö 17/11 Arena Skövde 4 Skövde Bostäder Åk 4 Grp A RWS 4R 1 RWS 4W    
17110435 sö 17/11 17:15 sö 17/11 Arena Skövde 1 Volvo Åk 4 Grp A Billingsdalsskolan Svärtagårdsskolan    
17110134 sö 17/11 17:15 sö 17/11 Arena Skövde 2 Svensk Direktreklam Åk 4 Grp A Värsås skola Liverpool Heneskolan 2 Kôrvbröden    
17110334 sö 17/11 17:15 sö 17/11 Arena Skövde 4 Skövde Bostäder Åk 4 Grp A Lundenskola...ndybollarna Billingskol...e Best Four    
17110534 sö 17/11 17:15 sö 17/11 Arena Skövde 5 Team Sportia Åk 4 Grp A Billingskol...disbollarna Igelstorps superstars    
17110633 sö 17/11 17:15 sö 17/11 Arena Skövde 6 Skövde Innebandyförening Sibben Åk 4 Grp A Heneskolan Montesorriskolan    
17110336 sö 17/11 17:45 sö 17/11 Arena Skövde 4 Skövde Bostäder Åk 4 Grp A Käpplundask... Saturnus 4 RWS 4R 2    
17110635 sö 17/11 17:45 sö 17/11 Arena Skövde 6 Skövde Innebandyförening Sibben Åk 4 Grp A Billingsdal...ndyproffsen Eriksdalsko...tombomberna    
17110238 sö 17/11 18:00 sö 17/11 Arena Skövde 3 Västgöta Rör Åk 4 Grp A Billingskol...e Best Four RWS 4R 1    
17110337 sö 17/11 18:00 sö 17/11 Arena Skövde 4 Skövde Bostäder Åk 4 Grp A Värsås skola Liverpool Montesorriskolan    
17110636 sö 17/11 18:00 sö 17/11 Arena Skövde 6 Skövde Innebandyförening Sibben Åk 4 Grp A Heneskolan 2 Kôrvbröden RWS 4W    
17110239 sö 17/11 18:15 sö 17/11 Arena Skövde 3 Västgöta Rör Åk 4 Grp A Heneskolan 1 Kôrvarna Billingsdal...ndyproffsen    
17110139 sö 17/11 18:30 sö 17/11 Arena Skövde 2 Svensk Direktreklam Åk 4 Grp A RWS 4R 2 Billingsdalsskolan    
17110240 sö 17/11 18:30 sö 17/11 Arena Skövde 3 Västgöta Rör Åk 4 Grp A Eriksdalsko...tombomberna Billingskol...disbollarna    
17110339 sö 17/11 18:30 sö 17/11 Arena Skövde 4 Skövde Bostäder Åk 4 Grp A Lundenskolan PAJAS 2.0 Igelstorps superstars    
17110539 sö 17/11 18:30 sö 17/11 Arena Skövde 5 Team Sportia Åk 4 Grp A Käpplundask... Saturnus 4 Heneskolan    
17110638 sö 17/11 18:30 sö 17/11 Arena Skövde 6 Skövde Innebandyförening Sibben Åk 4 Grp A Svärtagårdsskolan Lundenskola...ndybollarna    
http://www.falkopingsmejeri.se https://www.skovdebostader.se/ http://www.vastgotaror.se/ https://www.teamsportia.se/ https://www.balthazar.nu/ Svensk Direktreklam Ten Lanes Pågens https://www.volvogroup.com/