Åk 1

Alla lagen i Åk 1 Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
18110118 sö 18/11 12:45 sö 18/11 Arena Skövde 2 Svensk Direktreklam Åk 1 Grp A Lundenskolan Dynamiterna Norrmalmssk...erblixtarna    
18110218 sö 18/11 12:45 sö 18/11 Arena Skövde 3 Västgöta Rör Åk 1 Grp A Billingssko...Smaragden 1 Trädgårdsst...a Raketerna    
18110519 sö 18/11 12:45 sö 18/11 Arena Skövde 5 Team Sportia Åk 1 Grp A Billingsdal...n Blixtarna Norrmalmsskolan vargarna    
18110619 sö 18/11 12:45 sö 18/11 Arena Skövde 6 Skövde Innebandyförening Sibben Åk 1 Grp A Svärtagårdsskolan 1B Raoul Walle...egendarerna    
18110419 sö 18/11 13:00 sö 18/11 Arena Skövde 1 Volvo Åk 1 Grp A Heneskolan ...ndylag lag1 Lundenskolan Stjärnor    
18110119 sö 18/11 13:00 sö 18/11 Arena Skövde 2 Svensk Direktreklam Åk 1 Grp A Timmersdala...järnskotten Billingssko...Diamanterna    
18110219 sö 18/11 13:00 sö 18/11 Arena Skövde 3 Västgöta Rör Åk 1 Grp A Frösve skola 1b Heneskolan ...ndylag lag2    
18110320 sö 18/11 13:00 sö 18/11 Arena Skövde 4 Gustaf E Bil Åk 1 Grp A Frösve skola 1a Svärtagårds...1A Svanarna    
18110421 sö 18/11 13:30 sö 18/11 Arena Skövde 1 Volvo Åk 1 Grp A Trädgårdsst...a Raketerna Lundenskolan Dynamiterna    
18110121 sö 18/11 13:30 sö 18/11 Arena Skövde 2 Svensk Direktreklam Åk 1 Grp A Raoul Walle...egendarerna Norrmalmsskolan vargarna    
18110221 sö 18/11 13:30 sö 18/11 Arena Skövde 3 Västgöta Rör Åk 1 Grp A Heneskolan ...Guldklubban Billingssko...Smaragden 1    
18110322 sö 18/11 13:30 sö 18/11 Arena Skövde 4 Gustaf E Bil Åk 1 Grp A Trädgårdsst...ola kanoner Svärtagårdsskolan 1B    
18110422 sö 18/11 13:45 sö 18/11 Arena Skövde 1 Volvo Åk 1 Grp A Frösve skola 1b Billingsdal...n Blixtarna    
18110122 sö 18/11 13:45 sö 18/11 Arena Skövde 2 Svensk Direktreklam Åk 1 Grp A Heneskolan ...ndylag lag2 Billingssko...Diamanterna    
18110222 sö 18/11 13:45 sö 18/11 Arena Skövde 3 Västgöta Rör Åk 1 Grp A Timmersdala...järnskotten Frösve skola 1a    
18110323 sö 18/11 13:45 sö 18/11 Arena Skövde 4 Gustaf E Bil Åk 1 Grp A Svärtagårds...1A Svanarna Norrmalmssk...erblixtarna    
18110424 sö 18/11 14:15 sö 18/11 Arena Skövde 1 Volvo Åk 1 Grp A Heneskolan ...Guldklubban Trädgårdsst...a Raketerna    
18110124 sö 18/11 14:15 sö 18/11 Arena Skövde 2 Svensk Direktreklam Åk 1 Grp A Norrmalmsskolan vargarna Trädgårdsst...ola kanoner    
18110224 sö 18/11 14:15 sö 18/11 Arena Skövde 3 Västgöta Rör Åk 1 Grp A Raoul Walle...egendarerna Heneskolan ...ndylag lag1    
18110325 sö 18/11 14:15 sö 18/11 Arena Skövde 4 Gustaf E Bil Åk 1 Grp A Lundenskolan Dynamiterna Billingssko...Smaragden 1    
18110425 sö 18/11 14:30 sö 18/11 Arena Skövde 1 Volvo Åk 1 Grp A Svärtagårdsskolan 1B Billingsdal...n Blixtarna    
18110125 sö 18/11 14:30 sö 18/11 Arena Skövde 2 Svensk Direktreklam Åk 1 Grp A Lundenskolan Stjärnor Billingssko...Diamanterna    
18110427 sö 18/11 15:00 sö 18/11 Arena Skövde 1 Volvo Åk 1 Grp A Trädgårdsst...a Raketerna Norrmalmssk...erblixtarna    
18110127 sö 18/11 15:00 sö 18/11 Arena Skövde 2 Svensk Direktreklam Åk 1 Grp A Heneskolan ...ndylag lag2 Norrmalmsskolan vargarna    
18110227 sö 18/11 15:00 sö 18/11 Arena Skövde 3 Västgöta Rör Åk 1 Grp A Timmersdala...järnskotten Heneskolan ...ndylag lag1    
18110328 sö 18/11 15:00 sö 18/11 Arena Skövde 4 Gustaf E Bil Åk 1 Grp A Frösve skola 1b Trädgårdsst...ola kanoner    
18110628 sö 18/11 15:00 sö 18/11 Arena Skövde 6 Skövde Innebandyförening Sibben Åk 1 Grp A Lundenskolan Dynamiterna Heneskolan ...Guldklubban    
18110428 sö 18/11 15:15 sö 18/11 Arena Skövde 1 Volvo Åk 1 Grp A Lundenskolan Stjärnor Frösve skola 1a    
18110228 sö 18/11 15:15 sö 18/11 Arena Skövde 3 Västgöta Rör Åk 1 Grp A Billingssko...Diamanterna Svärtagårds...1A Svanarna    
18110430 sö 18/11 15:45 sö 18/11 Arena Skövde 1 Volvo Åk 1 Grp A Frösve skola 1b Raoul Walle...egendarerna    
18110130 sö 18/11 15:45 sö 18/11 Arena Skövde 2 Svensk Direktreklam Åk 1 Grp A Norrmalmssk...erblixtarna Billingssko...Smaragden 1    
18110230 sö 18/11 15:45 sö 18/11 Arena Skövde 3 Västgöta Rör Åk 1 Grp A Heneskolan ...ndylag lag2 Svärtagårdsskolan 1B    
18110331 sö 18/11 15:45 sö 18/11 Arena Skövde 4 Gustaf E Bil Åk 1 Grp A Billingsdal...n Blixtarna Trädgårdsst...ola kanoner    
18110431 sö 18/11 16:00 sö 18/11 Arena Skövde 1 Volvo Åk 1 Grp A Lundenskolan Stjärnor Timmersdala...järnskotten    
18110131 sö 18/11 16:00 sö 18/11 Arena Skövde 2 Svensk Direktreklam Åk 1 Grp A Heneskolan ...ndylag lag1 Svärtagårds...1A Svanarna    
18110231 sö 18/11 16:00 sö 18/11 Arena Skövde 3 Västgöta Rör Åk 1 Grp A Frösve skola 1a Heneskolan ...Guldklubban    
http://www.gustafebil.se/ http://www.falkopingsmejeri.se https://www.skovdebostader.se/ http://www.vastgotaror.se/ https://burgerking.se/ www.scandichotels.se/Sverige/Skövde https://www.teamsportia.se/ http://www.radhuscafeet.se/ http://stellaslekland.se/ https://www.balthazar.nu/ http://www.tenlanes.se/ https://www.sdr.se/ https://www.volvogroup.com/